PRÍBEH NAŠEJ KAPELY

  • Chalani z Bullet Holes sa stretli v roku 2014 v zostave bicie, basa & gitara a držali pri sebe z lásky k hudbe, ženám a pivu. Dlho neúspešne hľadali speváka, no nikto z uchádzačov nevedel prispieť niečim výnimočným a tak sa gitarista spevákom stal. A začali sa tvoriť prvé vlastné skladby.
  • Neskôr muselo prísť nevyhnutné a bolo treba nájsť nového basgitaristu. Náhrada prišla celkom rýchlo a do kapely priniesla viac vtipu nez chalani čakali. Okrem toho získali v ňom výborného rečníka, ktorého len tak niekto neprehliadne.
  • V roku 2016 sa pritrafil mladý gitarista s bluesovým hlasom, ktorý doplnil chýbajúci diel skladačky a priniesol aj niečo iné než len druhu gitaru - mladé faninky :)
  • Chalani sa k tomu postavili zodpovedne a okrem skúšok žili rokenrol so všetkým, čo k tomu patri. Alebo niekedy :-), okrem rokenrolu mali aj skúšky, no práca sa začala na viacerých frontoch. Okrem koncertovania a tvorenia sa zrazu museli tlačiť samolepky a robiť prvý merch, nestíhali sa kupovať fľaše whiskey a skúšobňa potrebovala viac miesta na sedenie.
  • Kapela získala zopár verných a poctivých fanúšikov, ktorý ich nenechali v štichu na žiadnom koncerte a po výhre v súťaži Rocková maturita sa začala ozajstná práca.
  • V 2018 kapela pracuje na dlho pripravovanom a zároveň svojom debutovom albume PERFEKTNÝ SVET, ktorý vyšiel v digitálnej podobe v decembri 2018 a v podobe CD disku sa dostal do Vašich rúk na jar 2019. Veľkolepý krst CD a našich i vašich krkov sa konal 25.05.2019 v bratislavskom Harley Davidson sallone.
  • V roku 2019 sme mali celkom plodný rok, pričom sme boli nesmierne radi za možnosť suportovať na česko-slovenskom turné gitarového mága Paula Gilberta (Mr. BIG) či legendu URIAH HEEP. Opustil nás gitarista Maťo, ktorý si šiel šlapať vlastnú bluesovú cestu. Prišiel, a dlho sa nezdržal na jeho fleku Laco. Rok uplynul za bohatého festivalového hrania a koncertovania. Zopár našich skladieb odznelo aj rádiovým česko - slovenským éterom.

  • Veľké plány na rok 2020 nám očesala pandémia. Zamrzelo zrušené hranie na festivale Česko-slovenských legiend v pražskej LUCERNE i viacero dojednaných vystúpení. Stihli sme zopár úspešných streamov, v lete aj nejaké živáky, no chceli sme viac. Pozitívom bolo obsadenie postu druhého gitaristu týpkom, ktorý sa akurát vrátil z Austrálie - Petrom BALI Balážom. Zapadol, tešíme sa. Pandemická nuda nás zaviala do skúšobne, kde sa tvorili nové veci.
  • Pandémia trvá aj v roku 2021, nahrávame nové songy a chystáme pre Vás album. Vypustili sme už zopár lastovičiek. Veríme že prinesú bohaté kultúrne leto.
  • Ďakujeme, že ste a že šírite naše meno a hudbu ďalej !


 

MÍĽNÍKY

2016 - VÍŤAZ ROCKOVEJ MATURITY

2018 - VIŤAZ FAMAT

2019 - OBJAV ROKA / Zväz autorov a interpretov

2019 - 2. miesto GARAGE BAND CONTEST

2020 - VÍŤAZ TALENT & BUSKING STAGE


HRALI SME:

FESTIVALY

TOPFEST

MASTERS OF ROCK

ROCK FEST

ROCKOVÝ ZÁBER

CIBUĽA FEST

ORGAZMA FEST

HOREHRONSKÉ MECHECHE

MOTOFEST DRIENOK

FEST 2 FEST

RIDERS RODEO FEST

YAFURA FEST


HRALI SME A HRÁME MESTSKÉ A OBECNÉ VYSTÚPENIA, FIREMNÉ AKCIE